KONST / Litografier / Färglitografi 12837194
nr 1283 7194
Ulf Wahlberg
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 225/375. Motivet: 41x51 cm
Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.
Utrop:
600 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 19:01:14
21 okt
Ulf Wahlberg
Läs mer om Ulf Wahlberg